KORG PA2X PRO

570 EUR

Shitet nga: PRIVAT Dje 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Korg
Modeli
PA
SHITET ORGANO PA2X PRO NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ME 256 RAM ME MË SHUMË SE 15 SETE RITMESH DHE TINGUJ NGA TË GJITHA TREVAT SHOQËROHET ME ÇANTËN DHE KAMBALECA SHITET 750 € FLM!
PRIVAT
  Online
0697901094
Leaflet
Në fillim