KORG PA2X PRO

630 EUR

700 EUR

Shitet nga: KORG PA2X PRO 04 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Korg
Modeli
PA
SHITET ORGANO PA2X PRO NË GJENDJE SHUMË TË MIRË I KOMPLETUAR ME MË SHUMË SE 15 SETE RITMESH DHE SHUMË TINGUJ TË BUKUR ME HDD 256 RAM SHOQËROHET ME ÇANTË DHE KAMBALECA SHITET 750 EURO FLM!
KORG PA2X PRO
0697901094
Leaflet
Në fillim