Korg Pa2x Pro Okazion

1 200 EUR

Shitet nga: Fiorelo 11 Qer 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Korg
Modeli
PA
OKAZION Shitet Tastier Korg pa2x pro 76 key arranger & Live Music. E perdorur ne Studio Muzike ne gjendje perfekte e kompletuar me ritme dhe zera te shumllojshme ( jugu, shqiperi e mesme, veri)
e kompletuar me cant orgjinale dhe stativ per dy tastiera. cmimi 1200 euro i pa diskutueshem.
Fiorelo
0697484171
Leaflet
Në fillim