korg pa 800 256 mb ram HD USB

1 250 EUR

Shitet nga: ADI 30 Gush 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Prodhuesi
Korg
Modeli
PA
korg pa 800 shitet per arsye se du me mar korg pa 3 x organo esht ne gjendje shum te mir.e nderoj vetem me pa 3x dhe paguaj diferencen.NDRYSHE SHITET
Në fillim