KORG

830 EUR

Shitet nga: PAJISJE MUZIKORE 05 Tet 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Korg
SHITEN PAJISJE MUZIKORE: AP ARATURË ME AMPLIFIKIM 200W KAMBALEC DYSH ME KRAH PROEL BOKSE ME AMPLIFIKIM DHE EXUILAZER 220W RMS NJËRI 440W RMS TË DY ME VEND PËR KITARE DHE DY MIKROFONA PËRDOREN PËR DJ KARAOKE JANË SHUMË TË PËRSHTATSHËM PËR AMBIENTE TË MBYLLURA LOKALE GËZIME FAMILJARE ETJ. JANË NË GJENDJE SHUMË TË MIRË SI VOKALE DHE VIZUALE ORGANO KORG PA2X PRO I KOMPLETUAR ME FULL ME RITME DHE TINGUJ NGA TË GJITHA TREVAT ME HDD 256GB ME ÇANTË DHE KAMALECA SHITEN TOTAL 950 EURO FLM!
PAJISJE MUZIKORE
0697901094
Leaflet
Në fillim