Paisje Dj 4 Bokse Fbt+Lem, Amp Lem, mixer Berniger

1 850 EUR

Shitet nga: Arian 01 Sht 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten Paisje Dj Profesionale (Te Kompletuara)
2 Bokse FBT Jolly NGA 300 Wat Rms Max 600 Wat Secili (Mada in Italy)
2 Bokse LEM Nga 200 Wat Rms Max 400 Wat Secili (Mada in Italy)
1 Amplifikator LEM Fuqia 1000 Wat Ipershtatshem per Bokset Fiks (Mada in Italy)
1 Mixer Berniger VMX 200 (Me 2 Chanale) (Mada In Germany)
Dhe te gjitha Fishat e Kompletuara (Fishat jan Proel) (Mada in Italy)
(Shiten Per Arsyje Mos Perdorimi)

Cmimi ; 1850 Euro

cel / 069 21 58 332
Leaflet
Në fillim