Paisje muzikore

0 LEK

Shitet nga: fatjon 25 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
shiten paaisje per muzik live dhe dj. per me shum info ju lutem ne cl.069 44 18 410
Leaflet
Në fillim