KITARE ELEKTRONIKE {CYCLONE}

149 LEK

190 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: STUDIO HAJDINAJ (SELENICE) 04 Pri 17:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Vlorë
SHITET KITARE ELEKTRONIKE
{CYCLONE} BY{ EKS TECHNOLOGY INC}
NE GJENDJE PERFEKTE,,,,FOTOT JANE ORIGJINALE TE SAJ
STUDIO HAJDINAJ (SELENICE)
Riparime telefona ,kompjutera,zhbllokime telefonash,iphona,android, Studio Video foto profesionale. Montazhe video dhe foto.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
vlore Tregoje në hartë
0698492759
STUDIO HAJDINAJ (SELENICE)
0698492759
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione