Publikuar: Qer 26 2022 11:41

violine (violin) instrument muzikor Antonio Stradivari 1713

EUR

Publikuar: Qer 26 11:41
Shikime: 385
Violine antike Antonio stradivari 1713 e pajisur me çantën e saj me tela dhe harku , ka volum te madh nga druri i stazhinuar dhe i vjeter ....shitet OKAZION 200€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
385
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684449066
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione