Publikuar: Qer 28 2022 09:40

Shitet kitare

LEK

Publikuar: Qer 28 09:40
Shikime: 134
Kitare ne gjendje relativisht te mire. Ka nje krisje gjatesore qe nuk duket dhe nuk ndikon ne tingull. Eshte perfshire nje cante por nuk ka penz. Eshte prodhim gjerman, Bavarez.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione