Publikuar: Gush 11 2022 07:54

Cort Les Paul

EUR

Publikuar: Gush 11 07:54
Shikime: 107
Shitet gitara Cort CR200 blue flip, modeli Les Paul
Gitara esht ne gjendje shume te mire e paperdorur dhe me nje ngjyr shum special.
Transporti ne tere Shqiperin, per me shun informata me kontaktoni ne viber ose WhatsApp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
107
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345235388

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione