1954 Selmer MkVI Tenori Saksofon

3 200 EUR

Shitet nga: Farid 25 Maj 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Selmer MkVI Saxophone tenori nga 1954. Numri serial 56XXX. Ton Selmer fantastike. Ka qenë i zhvendosur në një pikë në jetën e tij, por është e zakonshme për Selmers të asaj moshe, sepse llak origjinal Selmer nuk ishte shumë e qëndrueshme. Të gjitha gdhendjet, etj. janë ende shumë të dukshme. Një llak pak që vjen në vende.
Testimi dhe inspektimet janë të mirëseardhura. Vetëm blerësit e rëndë.
Vetëm koleksioni Epsom. Konsiderohen konsideratat e ndjeshme.
Farid
Leaflet
Në fillim