Shitet klarinete Bb (si bemol)

300 EUR

Shitet nga: Klarinet 11 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet klarinet gjermane si bemol ne gjendje te shkelqyer .. klarineta shoqerohet me valixhe dhe bunkin vandoren b45 ..cmimi 300€ nr 0695379478
Klarinet
0695379478
Leaflet
Në fillim