Publikuar: Qer 15 2021 04:27

Tombon Tenor Trombone instrument frymor Brass professional

EUR

Publikuar: Qer 15 04:27
Shikime: 74
Instrument frymor Trombon tenor Professional dhe me tingull profesional me valvul ne gjendje te mire pune dhe me te gjitha pajisjet e veta personale, me 2 bukina te mirmbajtura, shitet per arsye per te blere nje me te shtrenjte sepse shkolla dhe aftesia e profesionit e kerkon instrument ne gradat e larta te nje trombonisti. Kush esht i interesuar cmimi esht i diskutushem flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
74
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692835484

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione