Publikuar: Jan 22 2022 08:01

Shes Tekste këngësh 🎼

EUR

EUR
Publikuar: Jan 22 08:01
Shikime: 7
Shes Tekste këngësh 🎼
Tekste Popullore🎼
Tekste Dashurie🎼
Tekste Emigrimi 🎼 Çmimet jan Të Arsyshem mos nguroni nese keni Dëshir dhe pasion të jeni dikush në jetë mjafon të bëni Hapin e Parë Bëj çfar dolloj Teksti& Tekstet j jan frymezim shpirteror E kam postuar Tek Faqa Merrjep sepse eshtë nje nga faqet më të mëllaja në shqiperi që çdo kush mund ta shoh postimin Jam Online ☎️ në çdo kohë numrin e telefonit e keni pak më poshtë nëse keni pasion dhe dëshir Që të performoni Një këngë besoj se Tekstet e mia nuk do tju zhgenjejn ju mirpresim kanktakt vetem Thjesht më Telefonin në
wattspp +355694442623
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355694442623

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione