Publikuar: Tet 03 2021 09:35

mikrofona për klarinetë

Publikuar: Tet 03 09:35
Shikime: 2
shesim mikrofona për klarinetë.i prodhoj vetë.jane shumë cilësore dhe me garanci me cmim shum të arsyeshme ... I kam përdorur vetë për dasma dhe jam shuumi kënaqur kam më shum se 8 vjet që po përdor këto mikrofona dhe kam shum kërkesa që i blejnë.dhe i riparoj në rast se ju prishen brenda garancisë .provojeni nuk do zhgënjeheni janë superrr.provoje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695298766

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione