Akropoli

30 EUR

50 EUR

Shitet nga: xhino 27 Gush 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Pjate bakri e pikturuar me dore e prodhuar ne greqi , dy cope , nje me diameter 22 cm dhe tjetra 23 cm
Leaflet
Në fillim