Panoramë e qendisur me dorë

26 800 LEK

Shitet nga: Enkelejda 14 Gush 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Qëndismë e punuar me dorë me punim kryq
Përmasat 44 X 56
E pajisur me kornizë druri dhe me xham.
Enkelejda
0672299447

WhatsApp:
0672299447
Në fillim