Anije Galeon Flamengo año 1593

300 EUR

Shitet nga: Landi 26 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ky eshte nje anije e punuar me dore shume antike 68 centimetra e gjate dhe 60 centimentra e larte.
Shitet 300€ Cmim i padiskutueshem.
Vetem telefonata serioze ju lutem !
Leaflet
Në fillim