Rrotë druri origjinale qerreje

Shitet nga: miri 01 Tet 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Kjo rrote qerreje perveç origjinalitetit te vet eshte edhe e nje koheje relativisht e vjeter dhe e punuar nga mjeshtrat e kohes.
Ashtu si duket edhe ne foto,rrota eshte e gjitha ne dru dhe me bokull.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim