Artikuj për koleksion

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Llazar Bogdani Sot 07:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Punime xhenerike 0 LEK
Set Disk Speçidisk Volant Isuzu 250 LEK
Kasafote e blinduar 200 EUR
 Pasat Shitet 4 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendje pune ora me kurdisje ora xhepi llampa me vaj guri,fener dhe shum lloj radiosh te tjera.
Llazar Bogdani
  Online
0693701224
Leaflet
Shitet Pasat super gjendje 4 600 EUR
Golf2 3 000 EUR
 Pasat Shitet 4 400 EUR
Kasafote e blinduar 200 EUR
Në fillim