Blej Monedhe Romane, Greke dhe Bizantine

0 LEK

Blihet nga: Marko 29 Pri 04:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Sarandë
Blej monedha romake, greke dhe bizantine, në ar dhe argjend. Ju lutem më dërgoni mesazhe me fotografi ose telefononi për një vlerësim falas. Çmimi më i mirë i garantuar!

Ju lutemi të ofroni gjithçka! Fotografitë janë vetëm shembuj.
Leaflet
Në fillim