ORE INTELIGJENTE UNISEX MATES: RAHJE ZEMRE/KALORI/

3 000 LEK

Shitet nga: techiteasy.al Dje 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Unisex
ORE INTELIGJENTE NGJYRE E ZEZE, PERFEKTE PER ATA QE BEJNE AKTIVITET FIZIK.
NE EKRANIN 0.9 INCH MUND TE MATNI RAHJET E ZEMRES, KALORITE, HAPAT ,DISTANCEN E KRYER SI DHE ORARET E GJUMIT.
TE GJITHA KETO OPSIONE MUND TI KONTROLLONI EDHE NEPERMJET APLIKACIONIT NE CELULARIN TUAJ.

per me shume kliko linkun
https://techiteasy.al/product/new-smart-watch-men-women-heart-rate-monitor-blood-pressure-fitness-tracker-smartwatch-sport-watch-for-ios-android-box/
techiteasy.al
+355 67 605 5465
Leaflet
Në fillim