Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit.

8 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Porosit Online Sigurt 15 Sht 19:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Unisex
Shall/ rreth Dore i mëndafshët kundër mundimit, vjelljes dhe marramendjes qe munde te shkaktohet nga udhëtimi, shtatëzania, ose nga Kemoterapia
Çmimi 8€
Transporti per Kosovë gratis
Transporti per Shqiperi dhe Maqedoni 4€
Viber & what's app +38349551351
Nuk ka efekte anësore, heq ankthin në udhëtime. Madhësia e përshtatshme për të gjithë. Dy rrathë në paketim, për secilën dorë nga një. Është e nevojshme për të dyja duart. Përdoret pa dallim gjinie apo moshe.
Produkt magjike me rezultat të menjëhershëm.
PA MEDIKAMENTE!
Porosit Online Sigurt
Shesim online ora dhe aksesor, bejme dergesa kudo ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Vushtrri - Kosove Tregoje në hartë
+38349551351
https://www.facebook.com/porositonlinesigurt1/
Porosit Online Sigurt
+38349551351
Leaflet
Ore origjinale Q&Q Ora vjen me zbritje nga 30€ 25 EUR
Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bylyzyk 25 EUR
Ore origjinale Q&Q 22 EUR
Ofert: 1 +1 gratis Blej 5lirsh dhe fito gjys lire 10 EUR
Në fillim