Ora origjinale dhe antike

200 EUR

Shitet nga: Jona 02 Pri 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Unisex
Shes ora te markes Swatch, vetta, lorenz , etj.origjinale. i shes per arsye ekonomike te gjitha per nje heresh
Leaflet
Në fillim