Shes komplet te ri varsesh dhe byzylykesh .

20 000 LEK

Shitet nga: henri 11 Gush 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Unisex
Dua te shes komplet varseje dhe byzylyku per nje cmim shume te mire . 100 % ari
Leaflet
Në fillim