Ore 18kt Geneve

1 750 EUR

Shitet nga: Eglison Haxhija 20 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Unisex
Shes ore dore flori 18kt e vertet,jo e lare.Ora nuk ka asnje defekt po shitet ngaqe posedoj dhe ora te tjera.Rripat e ores jan Morellato me vler 150euro.Pesha vetem e arit eshte rreth 55gr dhe pesha komplet e ores eshte 80.3gr.Ora eshte identike me cartier pasha por nuk eshte cartier.Makineria eshte etta dhe kushton rreth 500 euro..Cmimi i pa diskutueshem
Eglison Haxhija
0696222277


WhatsApp:
0696222277
Leaflet
Në fillim