Xiaomi Mi band 3

3 500 LEK

Shitet nga: Kristi 02 Tet 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Unisex
Ora eshte ne gjendje shume te mire.Eshte kundra ujit deri ne 18 metra nen nivelin e detit,ekran me touch.Lidhet me bluetooth me celularin, mat rahjet e zemres, mat sasine e oreve te gjumit, hapat, te gjitha njoftimeve te tua mund t'u pergjigjesh nga ora,kronometer,timer,parashikimin e motit,si dhe ben matje dhe analizanre trupit.Ora ka kutine me librat e instruksionove dhe karikusin te gjitha origjinale(2 jave e perdorur). Shitet per arsye financiare.
Leaflet
Në fillim