Shampo Bishte Kali ,Aksesor produkte Kozmetike

1 000 LEK

Shitet nga: kozmetikaav 12 Qer 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Unisex
Kontaktoni ne faqen tone ne Instagram Kozmetikaav per info te tjera dhe Produkte te ndryshme Kozmetike , aksesor, maska dhe jo vetm .

Dergojme porosi ne te gjith Shqiperin
Nuk keni pse dilni ju nga shtepia ,vjen produkti tek ju
Paguaj Pasi mer Produktin.


Gjithashtu kemi dhe shampon me te kerkuar te momentit SHAMPO I BISHTIT KALIT 500ML PËR FLOKË DHE TRUP! Formula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin. Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë, mirëmban flokët u jep volum shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre. Kjo shampoo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer. Bishti i Kalit: Ndihmon cdo lloj floku duke i bër të shëndetshëm dhe të shkëlqyeshëm. Rritja e shpejt e flokëve pasurohet nga aminoacidet thëlbësore në mënyrë për ta transformuar flokun e dëmtuar në flokë të shkëlqyeshme. Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojeni 1-2min shpërlajeni dhe thajeni flokët me peshqir (jo me terëse të rrymës). • Ky produkt është 100% Natyral, dhe pa efekte anësore. Per me shume produkte te tjera kontaktoni ne faqen ton te instagramit Kozmetikaav
kozmetikaav
Leaflet
Në fillim