Ora Dore Cilesore OKAZION

2 000 LEK

Shitet nga: Elite Imobiljare Korce 17 Tet 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Unisex
Shiten ora me shumice ose me pakice.
Orat jane ne gjendje te re dhe jane per cdo moshe dhe gjini
Cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem
Elite Imobiljare Korce
0694465902


WhatsApp:
0694465902
Leaflet
Në fillim