Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke

1 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Smart Watch Monitor për Matjen e Presionit të Gjakut për iOS Android

Specifikimet:
Emri: Byzylyk i zgjuar
Modeli: M3
Materiali: ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) + PC (polikarbonat)
Kapaciteti i baterisë: 80mah
I papërshkueshëm nga uji: IP65 (Nuk mund të notoni ose të laheni me byzylyk)
Ngjyra: e kuqe
Sistem kompatibel: Bluetooth4.0, për Android4.3 & IOS8.0 ose më lart.
Ekran: Procesi FTF ekran me ngjyra IPS 0,96 inç HD

-Usb karikimi i drejtpërdrejtë.
-Bateria e baterisë 80mAh, koha e karikimit rreth 2 orë.
- Suport klik (Telefonuesi, SMS Messenger, kujtuesit e lajmeve për aplikacionin: QQ / Facebook / Twitter / Wechat, etj.)
- Suporton monitorimin e zemrës / presioni i gjakut / monitorimi i oksigjenit në gjak (Ky funksion është vetëm për referencë dhe nuk mund të përdoret për të dhëna mjekësore.)
-Pedometër (Hapi i ushtrimit, konsumi i kalorive, regjistrimi i kilometrave të lëvizjes.)
-Suporton mënyra te shumta sportive (Drejtimi / Kalimi / Ngjitja / Pingpong / Ecja, etj.)

Cmimi: 1500 Leke

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Gps tracker rele' spy me fikje nga distanca 8500L 8 500 LEK
Huawei original Micro SD card 10 TF card 128gb 29€ 29 EUR
Aplikim per pasaporte e-Albania 1 LEK
Bateri Origjinale Samsung Galaxy Tab E 9.6 5000mAh 2 900 LEK
Në fillim