Rolex Batman GMT 2 BLNR 116710

8 500 EUR

Shitet nga: florance 15 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Prodhimet
Unisex
Rolex Batman GMT 2 BLNR 116710 në ar të bardhë,
Gjendje perfekte me te gjitha dokumentet e duhura shume mire te mirëmbajtura dhe te disponueshme me kutine e saj.
florance
Leaflet
Në fillim