Ora Rolex në ar prej 18k

2 350 EUR

Shitet nga: flaz 15 Pri 06:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Prodhimet
Unisex
Gjendje perfekte me te gjitha dokumentet e duhura shume mire te mirëmbajtura dhe te disponueshme me kutine e saj.
flaz
Leaflet
Në fillim