Publikuar: Dhj 25 2020 04:14

Super okazion IPhone 11 pro max dhe Apple watch seri 5

EUR

Publikuar: Dhj 25 04:14
Shikime: 1
Shes iphone 11 pro max 64 Giga ne super gjendje.
I ardhur nga franca me fature.
Telefoni vetem 750€, ora vetem 350€
Telefon + ore 1000€
Me kontaktoni per me shume informacion.

Iphone, samsung, galaxy, Huawei, xiaomi, note, Toyota, Mercedes, BMW, audi, volkswagen, Renault, Peugeot, Citroën, fiat, alfa romeo, lancia, range rover, land rover, biciklete, skuter, scooter, smartwatch, televizor, kompjuter, mitsubishi, honda, hyundai, jeep, hummer, active, fast-food, servis, goma, rroba, atlete, varse, unaza
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688542969

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione