Publikuar: Sht 28 2023 03:57

Rozario

EUR

Publikuar: Sht 28 03:57
Shikime: 8
Shitet rozario rreth 43 Gram, 18K

Shume e vecante me pllak te madhe dhe kryq te madh si dhe me 3 ngjura floriri.

Verdh Rozgold dhe i Bardh sikur se dhe kryqi me 3 kombinime e ngjyrave.

Nuk eshte prodhim turk !! por eshte e ber me porosi ne itali.

Cmimi i pa diskutueshem !!
Nuk nderrohet me asgje mos pyesni kot !!

Nese nuk pergjigjem me shkruani ne Whatsapp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0677354690

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione