Varse floriri 18 karat

550 EUR

Shitet nga: Daniel Dje 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për meshkuj
shitet varse me cmim te arsyeshem varsja esht e bler ne itali ka kushtuar 1000 euro dhe esht pothuajse pa perdorur kush esht i fiksuar pas varseve ja di vleren
Daniel
  Online
0697325084
Leaflet
Në fillim