okazion

550 EUR

Shitet nga: Daniel 27 Sht 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për meshkuj
shitet varse me cmim te arsyeshem varsja esht e bler ne itali ka kushtuar 1000 euro dhe esht pothuajse pa perdorur kush esht i fiksuar pas varseve ja di vleren
Leaflet
Në fillim