Ore spiune me kamer

100 EUR

Shitet nga: erjoli 15 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
ore spiune regjistrues video, audio, dhe foto. memorja 2GB
Leaflet
Në fillim