Ore automatike skeleton

30 LEK

35 LEK

Shitet nga: Kristi 21 Maj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Shes ore autometike me levizjen e dores dhe me kurdisje. Skeleton
Leaflet
Në fillim