Tag heuer dhe Breitling per shitje

3 250 EUR

Shitet nga: Eni 20 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
TAG HEUER GRAND CARRERA CALIBLE 17 - Gjendje e perkryer, cmimi e re eshte 6700 euro. Shitet OKAZION - 3250 EURO

Breitling 18K Gold automatic - gjendje perfekte. cmimi e re eshte 8000 euro, shitet okazion 3250 euro.

Cmimet jane pak te diskutueshme.
Leaflet
Në fillim