Published: Korr 12 2018 08:09

Shiten orë Kahuna të reja

LEK

Published: Korr 12 08:09
Views: 4
Orë Kahuna per meshkuj, rezistente ndaj ujit deri ne 50 metra thellësi, garanci ndërkombëtare, dërgesa falas brenda Tiranës. Dërgesa është e mundur edhe në rrethe dhe kushton 350 lekë. Çmimi i orës është 4500 Lekë. Produkti dërgohet në paketimin origjinal.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0688954671

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information