ORE SKMEI ME ENERGJI DIELLORE

1 800 LEK

Shitet nga: Ora Taxi Dje 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Ore SKMEI DIGITALE ME ENERGJI DIELLORE
Marka: SKMEI
Ngjyra JESHILE
Funksionet:
Date, cronometer, Alarm, 12/24 ore, Me drite qe dallohet lehte dhe naten,
Madhesia:Diameter 46 mm
Kundra Ujit 5 ATM

Porosine falas per Tiranen brenda 1 dite,
Transport falas ne te gjithe Shqiperine deri 3 dite
Porosit me SMS, Viber dhe Whatsapp,
ORA - TAXI
Ne vijme aty ku je ti!
Ora Taxi
0696401834
Leaflet
Në fillim