ORA BIDEN

2 800 LEK

Shitet nga: Ora Taxi Sot 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Ora BIDEN per meshkuj
Marka: BIDEN
Ngjyra: FUSHE E BARDHE, FUSHE E ZEZE
Me date
Kundra Ujit: 3 ATM
Diametri: 41 mm
Me Zinxhire BIDEN
Fosforeshente qe ju ndihmon të kontrolloni me lehtësi kohën në errësirë.
Ora eshte ne kuti
Porosine falas per Tiranen brenda 1 dite,
Transport falas ne te gjithe Shqiperine deri 3 dite .
Porosit me telefon, SMS, Viber, Whatsapp, Insta
ORA TAXI
Na gjeni dhe ne facebook ORA TAXI dhe ne instagram ora.taxi
Ne vijme aty ku je ti!
Ora Taxi
0696401834
Leaflet
Në fillim