Okazion ore Citizen

Shitet nga: xxxx Sot 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   99 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ore Citizen e blere ne Amerik 300$ esht chronograph origjinal material Titanium e gjith ora esht material me i forte se inoksi dhe teper i lehte me date kapak me fileto, okazion per vetem 60€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim