LORENZ AUTOMATIC

300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Oazi i Okazioneve 31 Gush 19:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për meshkuj
Oazi i Okazioneve
Ju mirepresim, ne shqiperi, kosove, diaspore edhe me tej .Blini online,porosia vjen ne cdo qytet te Shqiperise dhe Kosoves dhe pagesa behet ne dore pasi merrni porosine.Disponojme ora,syze,canta,portofola,rripa dhe sende te ndryshme origjinale me cmime okazin.Na kontaktoni ne numrin: 0682041446 whatsapp dhe viber,per telefonata na kontaktoni ne:0682070044
Oazi i Okazioneve
-Shitje online -Luxury watches and accessories -Ora origjinale (shesim,blejme) -Aksesore origjinale (canta syze, portofola, rripa) -Kontakt viber: +355682041446 -Kontkt telefon; +355682070044 Serioziteti edhe besimi na karakterizon, cdo gje per ju brenda 24 oresh me poste kudo qe ndodheni ne Shqiperi, Kosove, edhe Europe.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga "Reshit Collaku", pas, postes shqiptare Tregoje në hartë
355682041446
Oazi i Okazioneve
355682041446
Leaflet
Oazi i Okazioneve
TIMEX 70 EUR
KENETH KOLE 100 EUR
SEIKO 5 60 EUR
STOWA ORE XHEPI 140 EUR
Në fillim