Watch INEX . Ore dore zviceriane .

20 EUR

25 EUR

Shitet nga: Watch 28 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për meshkuj
Ore dore origjinale ..... 1100 $
Asht me akrepa ngjyr ari dhe.....
Tregues ngjyr arit....
Tregues dhe led....ora shitet vetem se me ka del qefit .....
CILESIA ME E LARTE E KSAJ FIRME.....
Asht e bler ne zvicer para 2 viteve ne ankand 1100$......
. Ora ka shenja perdorimit ... Shitet me cmim shum te lir ......
35 € i diskutueshem.....
Munsi nderrimi.....
Kontakt dhe wats'up 0684895322
Leaflet
Në fillim