Ore Dore Audemars Piguet

250 EUR

Shitet nga: dritan 13 Qer 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për meshkuj
Audemars Piguet Diamond
Xham Zafiri
Mekanizem Automatik
Kundra Ujit
Ora eshte e pa perdorur,me qese dhe ne kuti
dritan
Leaflet
Në fillim