Shitet ore wjaga origjinale

9 500 LEK

Shitet nga: Kleo 06 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për meshkuj
She's ore dore wjaga origjinale e blere ne argjendari me nje cmim prej 150 euro. Shite me nje cmim okazion 100 mi lek. Ora ka 2 vjet garanci ka 2 jav qe asht bler esht kundra ujit dhe me date. Te intersuarit 0686173861 tel vetem srz
Leaflet
Në fillim