Ore dore wjaga origjinale

100 LEK

Shitet nga: Kleo 01 Dhj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për meshkuj
She's ore dore e markes w jaga origjinale e bler ne argjendari para 1 jave me nje cmim pre 150 eurosh.,, shitet me nje cmim okazion 100 mi lek . Ora ka 2 vite garanci kundra ujit dhe shum cilsore tel vetem srz nr 0686173861
Leaflet
Në fillim