Ore automatike AURIOL,

100 EUR

Shitet nga: bep 24 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për meshkuj
Ore automatike AURIOL, gjermane, me mekanizem automatik me vetekurdisje, ne gjendje shume te mire, ka nje fushe te veçante e cila eshte e tejdukshme dhe lejon te shihet mekanizmi gjate punes, edhe pjesa e pasme eshte prej xhami, ora eshte prej çeliku inox ( nuk nxihet),,, rrypi origjinal prej lekure,
bep
  Online
0692274161
Leaflet
Në fillim